Preskočiť na obsah
Marián Hitka

Stavebníctvo

Marián Hitka

Demolácia

Obec
Martin nad Žitavou
Od roku
2013
IČO
47 181 818

Marián Hitka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
953 01 Martin nad Žitavou
Na trhu od
1. júna 2013
IČO
47 181 818
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Podnikanie v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marián Hitka

Marián Hitka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Martin nad Žitavou. Podniká od 1. júna 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Demolácia“ (43.11). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Marián Hitka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 181 818
Dátum vzniku
1. júna 2013
Miesto podnikania
953 01 Martin nad Žitavou
Živnostenský register
Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-43443
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marián Hitka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marián Hitka?

Miesto podnikania je v obci 953 01 Martin nad Žitavou.

Čím sa Marián Hitka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Demolácia“ (43.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; maloobchod a veľkoobchod; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Aké je IČO – Marián Hitka?

IČO je 47 181 818.

Odkedy podniká Marián Hitka?

Podnikanie začalo 1. júna 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marián Hitka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marian-hitka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.